W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu

E-book prof. Enji - "W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu"

Specjalnie dla internautów odwiedzających nasz serwis przygotowaliśmy darmowego e-booka nt. medycy naturalnej wschodu. Bogato ilustrowany,napisany na podstawie wielu lat doświadczeń przybliży Wam tajniki wiedzy znanej w Tybecie od wieków.

W e-booku znajdziesz:

 1. 67 stron bogatych w treść i zdjęcia;
 2. terapie pracy z ciałem: akupunktura,
  moksa i inne;
 3. ziołolecznictwo;
 4. spotkania z medycyną alternatywną;
 5. szczegółowe opisy zabiegów;
 6. mechanizmy ich działania;
 7. zdjęcia pochodzące z prywatnych zbiorów
  doktor Enkhjargal Dovchin;
 8. informacje nt. wskazań poszczególnych zabiegów.
ebook_screen

Dodatkowe informacje:

 • rozmiar: 2,7 MB

pobierz_pdf

8 Responses

 1. admin
  W podziękowaniu za pomoc od prof Enji w leczniu mojego taty i jego szczęśliwy powrót do zdrowia. Dziękujemy w imieniu Zespołu "Zdrowieznami.pl"
 2. Na tą stronę trafiłem całkowicie przypadkowo. Szukałem zabiegów akupunktury na terenie Warszawy. Za namową pani Kamili z Waszej strony postanowiłem odwiedzić prof Enji. Bardzo dziękuję za ten kontakt. Lekarka bardzo miła i konkretna z bardzo dużym doświadczeniem. Miłe podejście do pacjenta jest na pewno dużą zaletą. Pani profesor mówi bardzo dobrze po polsku. Dodatkowo czyta bez trudu wszystkie dokumentacje medyczne. Zabiegi akupunktury, które dotychczas wydawały mi się straszne stały się przyjemnością. Bóle jakie doskwierały mi w nodze powoli ustępują. Dziękuję bardzo i będę polecał dalej.
 3. Potrzebna mi akupunktura sportowa na bóle łydki. Słyszałem, że takie metody są bardzo skuteczne. Gdzie mogę się więcej dowiedzieć?
 4. Bardzo fajny e-book. Polecam
 5. W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu to jedna z lepszych pozycji na rynku bo bezpośrednio opowiada też historię pani profesor Enkhjargal Dovchin (prof Enji). Widać, że napisana jest z sercem uwypuklając wszystkie aspekty medycyny naturalnej dalekiego wschodu! Książka pokazuje też, że za pomaganie ludziom metodami alternatywnymi może człowieka spotkać nagonka ze strony wszechwładnych koncernów farmaceutycznych i ich popleczników!. Szkoda, że złe rzeczy spotykają zawsze tak dobre osoby jak ta kobieta!
 6. Bardzo fajna pozycja. Dla mnie dużą zaletą było to, że po przeczytaniu książki " W Cztery oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu" mogłam wybrać się do gabinetu tytułowej prof. Enji. Jest to kobieta niezwykle skromna i miła. Mimo wyglądu - ok 40 lat ma tak naprawdę 55!. Sama mówi, że pracuje i cieszy się pracą z pacjentami. Ja zdecydowałam się na zabiegi akupunktury na ciało i nie żałuję! Pełen profesjonalizm i zero bólu. Nie dopatrzyłam się jakichkolwiek minusów! Oby więcej takich lekarzy!
 7. Miło się to czyta. Lektura na jeden wieczór. Myślę, że zdecyduję się na zabiegi akupunktury. Pozdrawiam

Leave a comment